Sumitomo SCP6G01-GL-BWE SFP 155MB

150.00AZN

SCP6G01-GL-BWE Siemens Sumitomo Electric Ir 1310nm Oc-3 155MB 15km

Share this product!

Açıqlama

SCP6G01-GL-BWE Siemens Sumitomo Electric Ir 1310nm Oc-3 155MB 15km

Relizlər

Hələ ki, şərh yoxdur.

“Sumitomo SCP6G01-GL-BWE SFP 155MB” üçün ilk rəyini yaz