Extreme LR SFP+ 10Gb/s FTLX8571D3BCL-EX

751.40$

Extreme Networks 10GB-LR-SFPP Compatible 10GBASE-LR SFP+ 1310nm

Share this product!

Açıqlama

Extreme Networks 10GB-LR-SFPP Compatible 10GBASE-LR SFP+ 1310nm

Relizlər

Hələ ki, şərh yoxdur.

“Extreme LR SFP+ 10Gb/s FTLX8571D3BCL-EX” üçün ilk rəyini yaz

Valyuta seç
USD